6 Mart 2014 Perşembe

Küçük hanımın arkadaşlarına doğumgünüme hoşgeldin hediyeleri

Ne kadar uzun bir başlık olduğunun farkındayım ama çocukların doğumgünlerinde gelen misafirlere dağıtılan bu sevimli ve ince hediyelere bir isim bulmakta çok zorlanıyorum. Bence kesinlikle çok ince bir düşünce,zira doğumgünü için halihazırda bir sürü masrafa girmiş anne babanın bir de "amangelen çocukların da gönlü hoş olsun,onlar da eli boş gitmesin" diye düşünerek bir de onların hediyelerine para vermesi başka tüelü açıklanamaz. Oğlumun doğumgününde onun bir sürü hediye almasına gıcık olan ,kendisinden 1.5 yaş küçük arkadaşının nasıl mızmızlandığını düşününce gerçi incelikten öte,öngörülü bir hareket oluyor aslında. Çocuğumun keyfini kaçıracak mızırtıları engelleme hediyesi de denebilir o zaman bunlara.

Neyse uzun lafın kısası sevgili Şerifenur hanım sağolsun,böyle incelik edip çocuğunundoğumgününe gelen arkadaşlarına dağıtmak için bu sevimli kalemlikleri hazırlattı. Denizaltı temalı doğumgününe uygun olarak ahtapot,balina,balık,yengeç,deniz yıldızı figürleri kullandım. Ve canlı renkler üzerine uyguladım. Yaparken acaip keyif aldığım çok eğlenceli bir çalışma oldu:) 

Umarım doğumgünü partisi de bir o kadar keyifli geçmiştir.

7 yorum:

 1. Aslı hanımcığım ellerinize sağlık her zamanki gibi güzel olmuşlar.

  YanıtlaSil
 2. Bende bör ödülünüz var. http://tutkunundunyasi.blogspot.com/2014/11/premio-dardos-odulu.html
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 3. aslı nerdesin, iyi misin?

  YanıtlaSil
 4. ben de bloğuma bekliyorum... http://rnkync.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 5. Merhaba, bloğunuzu beğenerek ilgiyle takip ediyorum. Sizi kendi bloğuma davet etmek istiyorum. Çeyizlik Tığ Oya Modelleri teşekkürler...

  YanıtlaSil